2018

Dog.png


Önceki Sene Bu Sene

2018 Sarı Köpek Yılında Çin burç beklentileriniz neler olacak?

Bu yıl, Sarı Köpek Yılı olarak anılır, çünkü ana öğesi topraktır.

Toprak elementi

Genel olarak Sarı Köpek Yılı, Fare, Öküz, Yılan, Keçi ve Horoz burçları için üretken ve ödüllendirici bir zaman olabilir. Kaplan, Tavşan, Ejder, At ve Domuz yıllarında doğanlar için ılımlı bir yıl olması muhtemel. Bununla birlikte, Köpek ve Kaplan yılında doğanlar bu yılda çoğu zaman dikkatli olmalılar.

Fare Yılında doğanlar için 2018 Sarı Köpek yılı aşk için çok iyi bir yıl olmayacak. 2018 yılında aşk hayatınız için birçok sürpriz var, pek çok değişim periyodu olacak, ancak genel olarak, işler sonunda yoluna koyulacak. Fare yılında doğanlar, en azından ilk bölümde başarılı mali yılda olmayacak. Bu tür kararlar hakkında çok dikkatli olmalı ve sorumluluk ve olgunluk göstermelidirler. Bu sürenin sonunda geliriniz artacak ve bu sadece işe olan bağlılığınızdan dolayı gerçekleşecek. Ne yazık ki, aynı şey sağlığınız için söylenemez. Böbreklerinize, karın ağrısına dikkat edin ve gereğinden fazla çalışmamak için zaman zaman ara verin.

Öküz Yılında doğanlar için 2018 Sarı Köpek Yılı gösteri yılı olacaktır. Oküz, adanmış ve sadık olmasına ve aynı şekilde cevap verebilecek birine ihtiyaç duymasına rağmen, Oküzün Köpek yılında bir sevgili bulması oldukça zor olacak. Oküz sembolü altında doğanlar sadece bu yıl başarıyı bilecekler ve bu onların zorlu çalışmalarının sonucu olacak. Kendinize kimsenin ve hiçbir şeyin ayakbağı olmasına izin vermeyin, hedefinizden sapmadan planınızı takip edin. Kanıtlanmış aziminiz, hak ettiğiniz tüm övgüleri kazanmanıza, ayrıca önemli parasal kazançların elde edilmesine yardımcı olacaktır. Sindirim sisteminizde, özellikle de midede sorun olmadığını kontrol edin. Daha fazla egzersiz yaparsanız bu sene iyi olur. Dikkatsizlik yüzünden insanları rahatsız edebilirsiniz. Bunu yapmamaya çalışın çünkü ilk zafer sizin tarafınızda olsa bile durum bundan sonra tersine çevrilecektir.

Köpek çok sadık bir hayvan olduğundan, Kaplan Yılında dünyaya gelen insanlar 2018 yılında köpeklerden daha sadık olmalı. Kaplan'ın ilişki durumundan bağımsız olarak - ister Tek başına ya da bir ilişki içerisine girdiğinde, aşk hayatı 2018'de oldukça iyi olacak, yıldızlar onun yanında olacak. Kaplan yıllarında doğanlar, harcama alışkanlıkları söz konusu olduğunda daha dikkatli olmalı ve bir şeyler almadan önce iki kez düşünmelidirler. Onlar çalışkan ve iddialı olacak ve olabildiğince kazanmak için savaşacaklar. Kariyerinizde sorunlar ve rekabetle karşılaşacaksınız. Kısa sürede her şeyi kaybetmeme konusundaki endişeler her zaman kafalarında olmalı, aksi takdirde bir hiç için çalışma riski taşıyacaksınız. Kazalara, karaciğer ve solunum problemlerine dikkat etmelisiniz.

2018 Sarı Dağ Köpeği yılı, Tavşan Yılında doğanlar için popülerlik ve çekicilik vaat ediyor. Tavşan aşk hayatında arzu edilen başarıyı yaşamayacaktır. Tavşan yeni bir ilişki kurma şansına sahip olacak, ancak bu çok uzun sürmeyecek. Tavşan yıllarında doğmuş insanlar bu dönemde çok çalışacaklar, çünkü en büyük arzuları istedikleri her şeye sahip olmak ve her şeye gücü yetebilmektir. Parayı ziyan etmekten kaçınmalıdırlar zira özellikle yıl sonuna kadar her şeyi kaybetme riski altındadırlar. Kazalarınız bir yara izi bırakabileceğinden yüzünüze veya başınıza dikkat edin. Sinir sistemi, karaciğer, kollar ve bacaklar da bu yıl sorunlu olarak biliniyor.

Ejder Yılında doğanlar için 2018, refah, mutluluk ve onayla belirlenen bir yıl olacaktır. Eğer bir ilişkide bulunursa, Ejderha bu yıl gerçek bir aşk hikayesi yaşama şansına sahiptir. Hem kendisi hem de sevgilisi mükemmel bir uyum içindedir ve ilişkilerini daha da büyütme şansına sahip olacaklardır. Ejder para yerine, sosyal konum için savaşacaktır, ancak bu aslında her iki yönü de ima etmektedir. Onların özgüveni başarılarını tetikleyecek, özellikle de Ejderha benzersiz fırsatları kendine çekecek. Nerede duracağınızı bilmeniz iyi olur, çünkü daha fazlasına sahip olma arzusu o noktaya kadar elde ettikleri her şeyi kaybetmeye götürebilir. Ancak sağlığınız açısından diyetinize dikkat etmeniz gerekir; kardiyovasküler sorunlara neden olabileceğinden, alkol veya uyuşturucu kullanmanız veya almamanız gerekir. Hepsinden önemlisi, sağlığınızı düzenli egzersizle garanti etmektir.

Yılan yılında doğan insanlar 2018'deki şans durumunu kaçırmamalıdırlar. Yılan duygularını incitmekten korkar, bu nedenle yeni yılda dikkatli davranacaktır. Yeni bir ilişkiye başlamaya olan ilgisi sıfırdır ve bu nedenle onu etkilemek çok zor olacak. Yılan yıllarında doğan insanlar son olarak, geçen yıl yaptıkları işin ilk sonuçlarını elde etmeyi başaracaklar. Bu sonuçlar hem maddi hem manevi olacak. Sevgili Yılanlar, her duruma uyum sağlayın ve değişiklikler için her zaman hazır olun, çünkü bu durumlar çok mümkündür. Kızgınlığınızı kendiniz halledeceksiniz ve daha fazla egzersiz yaparak kaslarınızı incitmemelisiniz. Artrit, omuz, kol ve bacak ağrısına dikkat edin.

Birkaç zorluk sonrasında 2018 Sarı Köpek yılı At yılında doğanlar için bir ilerleme yılı olacaktır. Atın yeni yılda dikkatli davranması gerekiyor, aksi takdirde mevcut ilişkiyi kaybetme riski taşıyacak veya yeni bir ilişkide bulunmaya çalışırken zorlanacak. At yılında doğan insanlar, bu dönemdeki yıldızlardan olumlu bir şekilde etkilenirler. Yatırımlar için iyi bir yıl bu, çünkü sonuçların ortaya çıkması için fazla beklemeniz gerekmeyecek. Atlar bütçelerini kontrol altında tutmaya ve aşırı harcama yapmamaya özen göstermeliler. Alışveriş listesinden sapmamanız en iyi çözümdür. Vücudunuzu fiziksel olarak fazla yüklemeye çalışmayın. Yaralanmalar ve yaralanmalarla sonuçlanan kazalar için risk olacaktır. Ayrıca kaliteli hava almak da iyi bir fikirdir. Bu yıl fırsatları kaçırmamanız önerilir.

Keçi Yılında (koyun) doğanlar 2018 Dağ Köpeği yılının sahnesinde olacak ve tembelliklerini bir tarafa bırakacaklar. Aşk konusuna gelince, keçinin tutumu pek doğru değil. İşyerindeki stres, yaşamlarındaki diğer ayrıntılara dikkat etmede uygun bir ruhsal durumun olmamasından sorumlu olabilir. Keçinin ceplerini doldurma şansı var, bu fırsatları kaçırmamalarını sağlamalılar. Bu yıl onlar para kazanmaya, harcama yapmamaya karar verecek. Onların planları birinci sırada ve görkemli olacak. Sağlık sorunları göz ardı edilemez. Bol miktarda sebze yemeli ve tüm sindirim sisteminizi izlemelisiniz.

Maymun Yılında doğanlar, 2018 Sarı Dağ Köpeği yılında dürüst, adil ve cömert olurlarsa ödüllendirilecekler. Bu yıl boyunca, Maymunun başarılı bir ilişki kurma şansı var. Evli maymunların, eşlerine duydukları sevgi başta olduğu kadar güçlü olacak. Erkek Maymunlar, çevrelerindeki cazibe alanlarına girmemek için daha dikkatli olmalıdır. Maymun yıllarında doğanlar bol miktarda paraya sahip olacak, ancak onları verimli bir şekilde nasıl yönetileceklerini öğrenmeleri gerekecek. Bazı ani alışveriş mümkündür, ancak bu, bütçenize bir zarar vermeniz anlamına gelmez. Zevkle ve verimli çalışmaya devam ederseniz, geliriniz yeniden artacaktır. Sağlıkla ilgili ciddi kaygılar olmayacak, kolların, bacakların yaralanmalarına dikkat edin ve tehlikeli maceralardan kaçının.

Horoz Yılında doğan insanlar Sarı Köpek 2018 yılının mutluluğunun arkasında kaygılanacaktır. Bu zodyak işareti yılboyu tutku dolu olacak. Birçok Horoz aşık olacak ve gerçek aşk hikayelerini yaşayacak. Her ne kadar mutluluk bulma şansları olsa da, Horozlar dikkatli davranmalıdır. Horoz yıllarında doğan insanlar, herhangi bir duruma uyum sağlamayı öğrenmeli ve maddi durumlarının zarara uğramasından korkmamalı. Çeşitlilik çok önemli bir husustur ve bu yıl bol fırsatlar getirecektir. Hayatınızda güvenli ve rahat olabilmek için söylediklerinize dikkat etmeniz gerekir.

Aynı işaret altında doğanlar için 2018 Sarı Dağ Köpeği Yılı genellikle vasat olacaktır. Duygusal bir perspektiften bu zodyak işareti birçok değişiklik yaşayacaktır. Evli Köpekler daha dikkatli olmalı, aksi halde evliliklerinin dağılmasını riske ederler. Kolaylıkla aşık olabilirler, ancak duyguları hızla yok olabilir. Köpek insanlar mali açıdan çok iyi bir yıl geçirecek. Profesyonelce gelişecekler ve sonuç olarak ceplerinde daha fazla para olacak. Birkaç kelimeyle, neredeyse istedikleri her şeyi karşılayabilecek ve dürtüsel harcamaya gelince bilgelik gösterecekler. 2018 Sarı Köpek yılında dışarıda biraz vakit harcamanız lazım, ancak kaza riskini göz önüne alarak, spor yaparken dikkatli olmalısınız.

Domuz Yılında doğanlar için, 2018 Dağ Köpeği yılında sizinle birlikte iyi şanslar olacak. Sevgiyle ilgili konularda domuzun kaygısı olmamalıdır. Yılın başında bazı değişiklikler olmasına rağmen, bu zodyak işaretinin mutluluk bulma şansı gerçekten çok yüksektir. Domuz bir ilişki içindeyse, bu yıl evlilikle sonlanma şansı çok yüksektir. Domuz yılında doğan insanlar, profesyonelce başarılı olmak için birçok ödün vermeye başlayacak. Onların yolunda pek çok engel olacak, ancak pes etmeyecek olursa başarılı olacaklardır. Onların aziminden dolayı, banka hesapları para dolu olacak, ancak sorumlulukları ödülleri kadar büyük olacak. İyi olacak ve hareket için bol enerjiniz olacak. Sağlık açısından diyabet, mesane ağrısı ve migrene dikkat edin.