Ne kadar uyumlusunuz


  


Sizin ve sevgilinizin ne kadar uyumlu olduğunu bilmek istermisiniz?

Sizin ve sevgilinizin ne kadar uyumlu olduğunu test etmek için, burçlarınızı seçin ve göster butonuna tıklayınız. Kırmızı gösterge uyumsuzluğu, yeşil gösterge ortak bir çok yönünüz bulunduğunu, mavi gösterge ise uyumlu olduğunuzu anlatmaktadır. Genel olarak toprak burçları su burçlarıyla, hava burçlarıysa ateş grubuyla iyi anlaşır. Ayrıca genel bilgi olarak şunu belirtmekte yarar vardır: Burçlar komşuluklarındaki burçlarla iyi anlaşamazlar. En iyi uyum burçların arasında 3 burç veya 1 burç bulunmasıdır. Fakat daha detaylı ve ayrıntılı bilgi için bu yeterli değildir.

Ayrıca şunu belirtmeliyiz ki, bu sevgi testi olduğu için sadece aşk anlamında size ışık tutacaktır. Bu test iş, arkadaşlık ve aile ilişkileri için doğru olmayacaktır.

Bunun nedeni doğum haritası yorumunda da sık sık karşılaşacağınız kavuşum, kare, üçgen, karşıt gibi durumlarla bağlıdır. Örn: Burçlar aynıysa : Kavuşum durumu yararlıdır ve yakınlaştırır. Burçlar komşuysa: Otuzluk durumudur ve gerginlik yaratır. Burçlar arasında 1 burç varsa: Altmışlık durumudur ve ahenk ve anlayış verir. Burçlar arasında 2 burç varsa: Kare durumudur ve gerginlik verir. Burçlar arasında 3 burç varsa: Üçgen durumudur ve büyük yakınlık verir. Burçlar arasında 5 burç varsa: Karşıt durumdur ve gerginlik verir