2019

Pig.png


Önceki Sene Bu Sene

2019 Sarı Domuz Yılında Çin burç beklentileriniz neler olacak?

Bu yıl, Sarı/Kahverengi Domuz Yılı olarak anılır, çünkü ana öğesi topraktır.

Toprak elementi

5 Şubat 2019'da başlayacak olan Sarı Domuz Yılı genel olarak Tavşan, Domuz, Kaplan ve Keçi burçları için üretken ve ödüllendirici bir zaman olabilir. Ejder, At, Maymun, Köpek ve Horoz yıllarında doğanlar için ılımlı bir yıl olması muhtemel. Bununla birlikte, Fare, Öküz ve Yılan yılında doğanlar bu yılda çoğu zaman dikkatli olmalılar.

Fare Yılında doğanların 2019 Sarı Domuz yılı hayatlarını değiştirmek için çok iyi bir yıl olmayacak. Zodyakın en zeki burçlarından biri olan Fareler büyük projelerini gerçekleştirmek için kendi yıllarını (2020) beklemek zorundalar. Tutamayacağınız sözleri vermemeli ve aşırı özgüveninizden vaz geçmelisiniz. İş anlamında bir çok yeni fırsatlar, profesyonel geziler bekleniyor. Fakat bu yıl işinizi değiştirmek için uygun zaman değil. Yatırım için de acele etmemeniz gerekiyor. Online mobil alışveriş, kredi kartı başvurusu zamanı azami dikkat göstermeniz gerekiyor. Sağlığınız konusunda problem gözükmüyor. Yılın ikinci yarısında bazı küçük sağlık sorunları olabilir.

Öküz Yılında doğanlar için 2019 Sarı Domuz Yılı genellikle vasat olacaktır. Aile hayatı pek de beklendiği kadar uyum içerisinde geçmeyecektir. Tüm bu problemler küçük de olsa zaman zaman yalnız kalıp sinirlerinizi yatıştırmalısınız. Aynı şey kariyer konusunda da söylenebilir. Kıskançlık yüzünden gizli planlar ortaya çıktığı zaman kime güveneceğinizi dikkatle incelemelisiniz. İşlerinizi yeniden organize etmeli, yatırım yaptığınız zaman dikkatinizi dağıtmamalısınız. Daha fazla egzersiz yapmanız, parkta veya ormanda küçük gezilere çıkmanız bu sene iyi olur. Akıllı telefonunuzla fazla vakit geçirmenizi tavsiye etmiyoruz. Sağlık konusunda bu sene önemsiz iş kazalarına dıkkat etmeniz gerekiyor. Enfeksiyona açık olacaksınız.

Kaplan Yılında dünyaya gelen insanlar için Köpek yılındaki genel trend 2019 Domuz yılında da aynen devam edecek. Ciddi ilişki arzusunda olan Kaplanlar için bu sene çok uygun. Evli kaplanlar da bu sene yaşamlarında radikal değişiklikler yapa bilirler. Kariyer anlamında Kaplan en fazla kendine güvenmeli başkalarından fazla yardım beklememeli. Eğer sabırlı olurlarsa bu yıl Kaplanların iş ilişkileri verimli ve kazançları da iyi olacaktır. Satın almak yerine araç kiralamak bu sene daha iyi olacaktır. Rutin muayeneler dışında Domuz yılında Kaplanlar için ciddi sağlık sorunları beklenmiyor.

2019 Sarı Domuz yılı, Tavşan Yılında doğanlar için mükemmel ve başarılarla dolu bir yıl olacaktır. Aşk konusunda elinize geçen fırsatlar zamanı kararlı hareket etmenizde yarar vardır. Hiç bir şeyden çekinmeyiniz. Eğer daha önceki yıllarda kariyer planları yaptıysanız, bu sene onları gerçekleştirmek için gereken her türlü koşullar mevcut. Para hâla sıkı çalışma yoluyla gelecektir, bu sene de kolay yoldan zengin olma hayallerinizi ertelemelisiniz. Mevsimsel hastalıklar dışında ciddi problemler görünmüyor.

Ejderha Yılında doğanlar için 2019 Sarı Domuz yılında durum genel olarak toz pembe olmayacaktır. İş yerindeki rekabet veya arkadaşların problemleri yüzünden zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Buna rağmen şansınız 2019 Domuz yılında daha iyi olacaktır. Bu sene yatırım yapmamanız veya yapmazdan önce ince eleyip sık dokumanız gerekebilir. Aşk konusu bu sene sizin için mükemmel görünüyor. Sağlığınız açısından alkolü bırakmalı ve maddi durumunuza her an dikkat etmeniz gerekecektir.

Yılan yılında doğan insanlar, 2019 Sarı Domuz yılında zor zamanlar sizi bekliyor. Çalışkan yılanların işlerini ağırdan almaları ve yavaş ilerlemeleri gerekiyor. İş arkadaşlarınızla ve üstlerinizle problemler yaşamanız olasıdır. Para konusuna gelince bu sene para biriktirmeniz ve maaş artımı çok zor görünüyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor, çünkü gözünüzde ve midenizde küçük rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Dışarıda yeterli zaman geçirmeniz, küçük geziler yapmanız bu konuda yardımcı olabilir.

Birkaç zorluk sonrasında 2019 Sarı Domuz yılı At yılında doğanlar için aşk ve kariyer konusunda iyi gelişmeler vadediyor. Akademik çalışmalarda iyi puan alabilir veya iş yerinizde yükselme fırsatları yakalaya bilirsiniz. Akıllı yatırımlar ekstra gelir sağlayacaktır. Bekâr at burçları, özellikle hanımlar bu sene aşık olabilir. Fakat sağlığınıza dikkat etmeli ve kendinizi fazla yüklememelisiniz.

Keçi Yılında (koyun) doğanlar 2019 Sarı Domuz yılının iyi yönlerinden faydalanacaklar. Aşk konusuna gelince, keçi yeni yılda ilişki yaşayabilir, hatta evlene bilir. Keçinin parasal yönden kazançları bol olacaktır, fakat dikkatli olmalı ve çaba göstermelisiniz.Bu yıl para genellikle yazınsal alandan gelecek. Sağlık sorunlarını bu sene de göz ardı etmemelisiniz. Genel olarak bu sene önceki senedeki problemli konular iyileşecek.

Maymun Yılında doğanlar, 2019 Sarı Domuz yılında kısmen zor zamanlar geçirecek. Zaman zaman onların kariyerlerinde fırsatlar ortaya çıksa bile, Maymun yılında doğanların bu fırsatlardan yararlanmaları zor olacaktır. Sağlık konusunda, zihinsel ve bedensel durumları bazen zarar gre bilir, bu yüzden sakinliğinizi korumalısınız. Lütfen sorunları alkolle çözmeğe çalışmayın: bu durumu daha da kötüleştirir. Aşk konusunda da durum pek parlak değil, küçük problemleri büyütmeyin.

Horoz Yılında doğan insanlar 2019 Sarı Domuz yılında aşk konusunda başarılı olmak için dillerini tutmalılar. Aksi takdirde problemler ve küskünlüklerden kaçınamayacaksınız. Sarı domuz yılı çalışmalar, akademik işler ve eğitim için mükemmel bir yıl olacaktır. Aynı sözü kariyer ve para konusunda da söyleye biliriz. Kariyerinizde ilerlemeniz ve yükselmeniz mümkün. Yapacağınız yatırımlar size önemli miktarlarda kâr getirebilir. Sağlık konusundaysa bu sene Köpek yılına kıyasla sağlığınız çok daha iyi olacaktır.

Köpek Yılında doğanlar, 2019 Sarı Domuz yılında genellikle ev ve ailelerinde geçirmekten zevk alacaklar. Bekar Köpek burçları sadakatli olmak şartıyla bu yıl gerçek bir aşk hikayesi yaşama şansına sahiptir. Ne yazık ki, aynı şeyi onların profesyonel yaşamı için söylemek mümkün değil. Köpek yılında doğanlar Sarı Domuz yılında kariyer öngörülerini kaybedecekler. Para konusunda bazı güzel sürprizler olabilir, fakat riskli durumlardan uzak dayanmanızda yarar vardır. Sağlık konusunda hassas alanlar kalp ve lenf bezleri olacaktır. Sağlığınızı düzenli şekilde gözden geçirmenizde yarar vardır.

Aynı işaret altında doğanlar için 2019 Sarı Domuz Yılında aşk konusunda güzel olanaklar açılacaktır. Bu yılda genellikle duygular ağır basacak ve mantığın önüne geçecektir. Para açısından şanslı olmalarının yanısıra Domuz burçları ek olarak miras, bağış ve yardım gibi diğer olanaklardan da yararlanacaklar.Ev kredisi başvurunuz onaylana bilir yada daha iyisi internetten kredi alma olanaklarınız artabilir. Etrafınızdaki kıskanç insanlara dikkat etseniz iyi olur. Bu seneninin yegane problemli tarafı sağlık alanında olacaktır. Ancak sağlığınız açısından diyetinize dikkat etmeniz gerekir; kardiyovasküler sorunlara neden olabileceğinden, alkol kullanmamanız gerekir. Hepsinden önemlisi, sağlığınızı düzenli egzersizle garanti etmektir.