2021

Ox.png


Önceki Sene Bu Sene

2021 Beyaz Öküz Yılında Çin burç beklentileriniz neler olacak?

Bu yıl, Beyaz Öküz Yılı olarak anılır, çünkü ana öğesi metaldir.

Metal elementi

12 Şubat 2021'de başlayacak olan Beyaz Öküz Yılında Fare, Yılan, At, Maymun ve Domuz yılında doğan insanlar bir açıdan şanslı olacak.

Fare Yılında doğanlar, 2021 yılı boyunca kariyeri boyunca pek çok zorlukla karşılaşmaya hazır olmalıdır. Kendisinden büyük çaba gerektiren ek görevler yüklenecektir. Farenin temel doğası gereği, yeni zorlukları kabul etmekte hiç tereddüt etmiyor. Bu, maaş artışı ile üst düzey bir pozisyona terfi ile ona bir ödül kazandıracak.

2021 yılı, Çin Öküzü için bolca neşe ve güçle oldukça verimli bir yıl olacak. Profesyoneller, gayretleri ve becerileri için finansal olarak ödüllendirilecekler. Aile hayatında önemli bir rol oynayacak. Bekarlar evlenirken, evli olanlar aileye yeni bir üye kabul edebilir. İş dünyasındaki insanlar yeni ortaklık girişimleri başlatabilir. Normal yaşam, gereksiz seyahatler ve ek sosyal aktiviteler ile bozulacaktır.

Kaplan Yılında dünyaya gelen insanlar, 2021 Çin zodyakına göre hayatlarının en zorlu yıllarından biriyle yüzleşecek kadar cesur olmalılar. Yeni girişimler ertelenmeli ve spekülasyonlara yer yok. İktidardaki diğerlerinin engelleri nedeniyle tüm planlarınız ters gidebilir. İnatçılığınız gereksiz kafa karışıklıklarına ve çatışmalara neden olacaktır.

Tavşan Yılında doğanlar, 2021 yılında projelerinin yürütülmesinde gecikmelerle karşılaşacak. Zamanla tamamlanacak. Başkalarından çok fazla şey beklememelisiniz. Çalışkanlığınıza rağmen hayal kırıklıklarına hazırlıklı olun. Planlarınızda köklü değişiklikler yapmayın.Stresli durumlar nedeniyle sağlık birkaç sorun oluşturacaktır.

Ejderha Yılında doğanlar, 2021 yılında istikrarlı ve makul bir büyüme kaydetme yolunda çeşitli zorlukların ve engellerin üstesinden gelecektir. Sizi kötüleyenlere meydan okuyacak ve onların manipülasyonlarına karşı zafer kazanacak kadar güçlüsünüz. Karınızı en üst düzeye çıkarmak için üstlendiğiniz çeşitli projeleri yürütürken titiz ve gayretli olmanız önemlidir.

Yılan yılında doğan insanlar, yıl boyunca yeni alanlara girmeden önce iki kez düşünmelidir. Tembel doğanız nedeniyle, üstlendiğiniz çeşitli projelerde başarılı olmak zor olacaktır. Onlar, sizin koymaya istekli olmadığınız önemli miktarda çaba gerektirirler. İnatçı ve mantıksız olabilirsiniz. Bu nedenle, infaz yollarınıza muhalefet olacaktır. Başarıya ulaşmak için mantıklı olmanız ve başkalarının işbirliğini aramanız gerekir.

At yılında doğan iş adamları 2021'de harika bir yıl geçirecek ve hedeflerine titizlikle ulaşacak. Bu süreçte güzel karlar elde edecekler. Yıl, At işareti için aşk ilişkilerinde cesaret verici değil. Çalışanlarla ve ev cephesinde çocuklarla çatışabilirsiniz.

2021 Yılı, 2021 Çin burçlarına göre Koyun yılında doğanlar için oldukça karmaşık bir yıl olacak. Kafa karışıklıkları, kavgalar ve mali sorunlar olabilir. Yeni potansiyel müşteriler bulamıyorsunuz. Hayat sıkıcı, sıkıcı ve sıkıcı işler ile heyecan verici olmayacak.Aile ortamı keçi için stresli olacak ve çok dikkat gerektirecek. 2021'in son çeyreği, zorluklarınıza biraz rahatlama getirecek.

Maymun Yılında doğanlar, 2021 Metal Öküz Yılı boyunca yelken açabilecek. Yıl, çok ödüllendirici veya mali açıdan karlı geçmeyebilir. Eşiniz ve aile üyelerinizle ilişkileriniz keyifli olacaktır. Hayattan beklentilerinizde mütevazı olmalısınız. Başarılı olmak istiyorsanız, istikrarlı, ısrarcı ve güvenilir olmalısınız. Sağlık, dırdırcı problemlerle geçici olacaktır. Profesyonel kariyerinizi ilerletmek için yolculuklara çıkacaksınız.

2021 yılı, Horoz Yılında doğanlar için muhteşem bir yıl olacağa benziyor. Sosyal bağlantılarınızın yardımıyla başarıya ulaşacaksınız. Çalışkanlık ve bağlılık sizin gücünüzdür ve onu verimli bir şekilde kullanacaksınız. Gittikçe daha fazla zorluğa girmeye hazırsınız ve sonunda bir kazanan olacaksınız. Hayatınıza çok fazla neşe getirecek tanınma ve ödüller olacak. Ev cephesinde hayat keyifli geçecek ve aileyle keyifli geziler belirtiliyor.

Köpek Yılında doğanların gerçekçi olması ve 2021 boyunca hakaretlere karşı hoşgörülü olması gerekir. Bağlılık, gayret ve ısrar, başkalarının muhalefetine rağmen sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır. Doğru düşündükten sonra kararlar almalı ve çatışmalardan uzak durmalısınız. Bazı mali kayıplara yol açabilecek küçük engeller ve başarısızlıklar olacaktır.

2021 yılı, Domuz Yılında doğan iş adamları için oldukça karlı olacak. Kârınızı artırmak için birçok açık pozisyonunuz olacak ve spekülatif girişimler başarılı olacak. Sosyal arenada, yeni ve güvenilir bağlantılar kurarak çevrenizi genişleteceksiniz. Sıkı çalışmalarına rağmen profesyoneller, yaşlılarından bazı sorunlarla karşılaşacaklar. Yaban domuzu meslektaşları ile çatışmalardan kaçınmalıdır. Aşk ilişkileri kargaşa içinde olacak ve aile ortamı rahatsız edici olacaktır. Başarılı olmak istiyorsan öfkeni kontrol et.